Aplikacja mobilna E-NIERDZEWNE.PL 0
Aplikacja mobilna E-NIERDZEWNE.PL

Już teraz dodaj sklep E-NIERDZEWNE.PL do strony głównej swojego telefonu w formie aplikacji mobilnej (dla telefonów z systemem Android oraz iOS).


Wejdź na naszą stronę www.e-nierdzewne.pl a na dole ekranu pojawi się komunikat "Dodaj aplikację E-nierdzewne.pl do ekranu głównego". Na pulpicie utworzy się ikona naszego sklepu, którą będziesz mógł umieścić w dowolnym dla siebie miejscu.Aplikacja E-nierdzewne.plJakie korzyści niesie dodanie naszego sklepu do pulpitu w Twoim telefonie?

Kiedy tylko będziesz potrzebował kupić śruby nierdzewne czy inne elementy ze stali nierdzewnej wystarczy, że "stukniesz palcem" w ikonę E-NIERDZEWNE.PL a natychmiast otworzy się strona naszego sklepu na ekranie Twojego telefonu. Aplikacja jest zsynchronizowana ze sklepem, działa płynnie i szybciej a do tego nie zużywa dużej ilości transferu danych jak w przypadku przeglądania stron w tradycyjnej przeglądarce. Od dziś Twoje zamówienia możesz składać szybciej, wygodniej bez konieczności szukania nas w sieci.


Telefony z systemem iOS


W przypadku telefonów z systemem iOS przeglądarka nie zawsze wyświetli komunikat "Dodaj aplikację E-nierdzewne.pl do ekranu głównego". Tę operację można w takiej sytuacji wykonać ręcznie:


Aplikacja 1Wchodzimy na stronę sklepu www.e-nierdzewne.pl w dolnym menu wybieramy ikonkę "udostępnij".Aplikacja 2Po czym wybieramy ikonkę "Do ekranu początkowego". Na pulpicie utworzy się ikonka aplikacji naszego sklepu, którą możemy umieścić w dowolnym miejscu.Aplikacja 3Zapraszamy
Zespół E-NIERDZEWNE.PL

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl